fbpx

booku Sklep

Poznaj świat wzorów inspirowanych codziennością

GRAFIKI:
FOLK & BIESZCZADY

Obrazy folkowe inspirowane Bieszczadami

Bieszczady to takie miejsce, które zachwyca niezwykłą przyrodą, ciszą, dzikością i
ciekawą historią. Do tego dochodzi jeszcze pyszne, lokalne jedzenie i przyjaźni ludzie. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tej miejscówki, która pełna jest uroku i nieodkrytych tajemnic? To idealny kierunek dla tych, którzy chcą uciec od ciągłego pośpiechu i zgiełku miasta. Nie bez przyczyny znane jest powiedzenie „rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady”. Klimatem Bieszczad inspirowali się twórcy obrazów folkowych dostępnych w sklepie internetowym booku.pl. Z tymi dziełami sztuki klimat tych gór będziesz mieć na wyciągnięcie ręki i to w swoim domu! Zawsze kiedy spojrzysz na obrazy folkowe inspirowane Bieszczadami, będziesz mógł/mogła przenieść się w to malownicze miejsce i przywołać niezapomniane chwile spędzone w tym magicznym zakątku Polski.

 

Czytaj więcej

Grafika Bieszczady – wybierz spośród kilkunastu obrazów

W naszym asortymencie znajduje się kilkanaście obrazów inspirowanych folkiem i górami. Mają one różne motywy, wzory i kolory. Łączy je jednak tajemniczy klimat, jaki płynie z tych dzieł. Większość z nich odnosi się do przyrody, jak np. obraz Bieszczadzkie żubry, który jest zachowany stylu ludowym i inspirowany polskimi wycinankami.
Większość plakatów Bieszczady wykonana jest techniką druku cyfrowego, pojedyncze sztuki wykonano metodą sitodruku.

Plakaty Bieszczady – dołóż swoją cegiełkę we wsparciu polskiego dziedzictwa kulturowego

Przy okazji zakupu plakatu Bieszczady możesz zrobić coś dobrego! Informujemy Cię, że kupując grafiki Bieszczady, wspierasz polskie dziedzictwo kulturowe. Od każdego sprzedanego dzieła część zysku przeznaczamy na rozwój Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Zachęcamy, by wesprzeć tę inicjatywę i zapoznać się z dostępnymi dziełami. W naszym sklepie każdy znajdzie grafikę, która zmieni charakter wnętrza, nawet tego najbardziej tradycyjnego. Nie czekaj i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

GRAFIKI: KOBIETA

Kobiece plakaty – sposób na ożywienie wnętrza

Niecodzienna grafika to zawsze wspaniała dekoracja na ścianę, szczególnie w nowoczesnym wnętrzu. Warto postawić na autorskie dzieła, które są nieszablonowe, dodadzą charakteru każdej aranżacji oraz poruszają niecodzienną tematykę. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w pięknych plakatach z kobietami od booku. Nasze propozycje stanowią nie tylko atrakcyjny element aranżacyjny nawiązujący do neofolkowego stylu, ale również są wyjątkowym wezwaniem do dbania o siebie w szerokim znaczeniu tego słowa. Kobiece grafiki w pomysłowy sposób zachęcają do troski o swoją kobiecość, nie tylko zatem dekorują, ale też inspirują.


Czytaj więcej

Plakaty z kobietami – wyjątkowy hołd dla kobiecości

Plakaty z kobietami mają ciekawą, awangardową formę, intensywne kolory i często ukryty przekaz. Tak jak wszystkie produkty w sklepie internetowym booku.pl są inspirowane folkiem, ale także polską sztuką, obrzędami i kulturą.
Kobiece grafiki zostały wykonane techniką druku cyfrowego i sitodruku – w przypadku wielu modeli możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Mamy również możliwość wyboru rozmiaru obrazu – dostępne są wymiary: 40 x 30 cm lub 50 x 70 cm.

Kobiece grafiki – zakup w szczytnym celu

Co należy podkreślić, to charytatywną stronę tych produktów – część dochodu z zakupu grafiki przeznaczona jest na Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości, wspierającą kobiety z nowotworami narządów rodnych, promującą profilaktykę raka szyjki macicy, raka jajnika, edukację, dostęp do informacji i zmianę świadomości w podejściu do własnego zdrowia.

Same obrazy często nawiązują do tej tematyki, niektóre plakaty z kobietami przedstawiają kobiece strefy intymne i w ten sposób zachęcają do badań.
Zachęcamy do sprawdzenia oferty kobiecych plakatów, które będą również świetnym pomysłem na nietuzinkowy prezent np. dla mamy czy przyjaciółki!

GRAFIKI: OKO

Oczy to jeden z piękniejszych narządów człowieka. Bez nich nie powstałaby nasza firma, dlatego postanowiliśmy uwiecznić jakże ważny dla nas temat tworząc serię grafik. Jeśli dla Ciebie oczy są równie ważne zapraszamy do oglądania i otaczania się naszymi dziełami. 

Uspokajające grafiki z motywem natury

Rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady – ten tekst na stałe wszedł już do polskiego dyskursu językowego. Ten niesamowity region fascynuje nas od zawsze. Tutaj czas płynie wolniej, a życie toczy się spokojniejszym rytmem. Poprzez tworzenie grafik z motywem natury chcemy podarować Ci kawałek Bieszczad na własność. Wyeksponuj je w widocznym punkcie i spoglądaj na nie zawsze wtedy, gdy myślami masz ochotę przenieść się jak najdalej od miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. Obcowanie z przyrodą, uwiecznioną na obrazie, oczyści Twój umysł i wyciszy negatywne emocje.

 

Oryginalne plakaty do wyjątkowych wnętrz

Osadzone w ludowym kontekście, pozostawiające szerokie pole do interpretacji – takie właśnie są grafiki polskich artystów, dostępne w naszym zakątku Internetu. Twórcy plakatów wyłuskują z rzeczywistości kilka szczegółów, na których skupiają swoją uwagę, ale ich odbiorcy mogą odczytywać je na swój własny sposób. Te jedyne w swoim rodzaju dekoracje przedstawiają szereg różnych emocji, poruszają temat wewnętrznej siły, która tkwi w każdym z nas. Intrygują, pobudzają wyobraźnię. Każdy z dostępnych w naszym sklepie oryginalnych plakatów może stać się zaczątkiem ciekawej dyskusji. Zaproś do niej bliskie Ci osoby, które odwiedzają Twoje mieszkanie lub biuro.

 

Unikatowe dzieła z motywami, zaczerpniętymi z lokalnego folkloru, nigdy się nie znudzą. Za każdym razem, gdy Twój wzrok powędruje w ich kierunku, zauważysz nowy detal, który choć na chwilę oderwie Cię od szarej rzeczywistości.

 

Celem naszych wyjątkowych grafik z Bieszczadami jest również zachęcenie Ciebie i Twojej rodziny do aktywnego wypoczynku. Piesze wycieczki po górach to znakomity sposób na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Ilekroć zatem spojrzysz na oferowane przez nas produkty wiszące na ścianie Twojego domu, z pewnością zapragniesz wybrać się na krótszą lub dłuższą wyprawę, która zregeneruje Twoje ciało i ducha.

 

Grafiki do przedpokoju, salonu i biura, które wspierają kulturowe dziedzictwo

Pamiętaj, że zamawiając za pośrednictwem naszej strony wybrane grafiki polskich artystów, dokładasz swoją cegiełkę do rozwoju rodzimej sztuki oraz kultury – część z naszych przychodów wędruje bowiem do organizacji charytatywnych. Za każdym razem, gdy Ty na ścianie swojej sypialni, biura czy salonu wieszasz jeden z zakupionych u nas plakatów, Skansen w Sanoku otrzymuje szansę na powiększenie swojej kolekcji.