fbpx

płatności i zwroty

Formularz Gwarancyjny

15 + 3 =

Płatności: Oferujemy 4 możliwości płatności za przesyłkę:

  • Paczkomat InPost: 12 zł
  • Kurier: 16 zł
  • Odbiór osobisty w Sanoku: 0 zł
  • Paczka w Ruchu: 5 zł
1 rok gwarancji: Każdy prodkut objęty jest 1 rokiem gwarancji. W ramach gwarancji naprawimy Twój uszkodzony produkt. Uszkodzenie traktujemy jako wynik wadliwego zaprojektowania oraz wykonania produktu przez booku. Proszę, skontaktuj się z nami poprzez formularz powyżej: wybierz temat wiadomości, opisz dokładnie co się stało i załącz jak najwięcej zdjęć potwierdzających Twoją opinię. Odezwiemy się jak najszybciej to możliwe.
Zwrot w 14 dni: Jeżeli w okresie od odebrania przez Ciebie przesyłki od kuriera/poczty do momentu zgłoszenia reklamacji nie upłynie 14 dni i otrzymasz wadliwy produkt lub będziesz niezadowolony z produktu, nic się nie martw! Wyślemy nowy lub zwrócimy Ci należną kwotę. Proszę, skontaktuj się z nami poprzez formularz powyżej: wybierz temat wiadomości, opisz dokładnie co się stało i załącz jak najwięcej zdjęć potwierdzających Twoją opinię. Odezwiemy się jak najszybciej to możliwe. Produkt prześlij proszę na adres: Lipińskiego 191, 38-500, Sanok z dopiskiem “zwrot dla booku.pl :(“.

Wymiana z 25% rabatem: Dostaniesz od nas 25% zniżki na dokładnie ten sam produkt, który został uszkodzony z winy “życia” :). Proszę, skontaktuj się z nami poprzez formularz powyżej: wybierz temat wiadomości, opisz dokładnie co się stało i załącz jak najwięcej zdjęć potwierdzających Twoją opinię. Odezwiemy się jak najszybciej to możliwe.

Serwis: Mogłeś natrafić na sytuację, która nie spełnia warunków powyższych opcji. Np. sytuacja, w której 15 dnia od odebrania przesyłki, Twój produkt nie spełnia funkcji, nie jest to wina booku oraz nie chcesz takiego samego produktu z 20% zniżką. Postaramy się pomóc! Proszę, skontaktuj się z nami poprzez formularz powyżej: wybierz temat wiadomości, opisz dokładnie co się stało i załącz jak najwięcej zdjęć potwierdzających Twoją opinię. Odezwiemy się jak najszybciej to możliwe.

Odwiedź nas!

Pragniemy szerzyć misję celebracji dziedzictwa kulturowego. Nie tylko poprzez nasze dzieła, ale również poprzez osobiste spotkania. Zatem zapraszamy do naszego domu rodzinnego - w Bieszczadach. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!