fbpx

Do każdego zamówienia dołączamy maseczkę, ręcznie wykonaną z lnu.

Ponadto, wspierasz naszą inicjatywę szycia maseczek dla Oddziałów Chorób Zakaźnych w Polsce.

Świeczki
100% naturalny wosk

PLN 39+

Etui na
Iphone

PLN 99+

Notesy
eko papier

PLN 35+

Koszulki
bawełna

PLN 79

Grafiki ścienne
sitodruk

PLN 400

Plecaki
bawełna

PLN 69+

Celebracja dziedzictwa kulturowego

Zmieniamy podejście do dziedzictwa kulturowego, czerpiąc inspiracje z regionu, z którego pochodzimy – z Bieszczadów. Celebrujemy nasze dziedzictwo kulturowe za pomocą nowego języka wizualnego, wzbogaconego o aktualne możliwości technologiczne.

Personalizacja

Chciałbyś posiadać niepowtarzalny gadżet inspirowany Bieszczadami? A może obdarować wyjątkowym prezentem kogoś bliskiego?
Kliknij w przycisk i daj nam znać, a stworzymy dla Ciebie oryginalną grafikę, którą umieścimy na wybranym przez Ciebie produkcie!

A jeszcze niżej kilka przykładów naszych projektów:

Spersonalizowane etui dla Sary
zza wody

Nasi utalentowani artyści główkowali jak spełnić oczekiwania Sary z Wielkiej Brytanii, która okazała się wielką fanką naszej polskiej sztuki folkowej 🙂 Wspólnie wpadli na pomysł, aby przedstawić tatuaż Sary w folkowym stylu. Sara była zachwycona! Ty i Twoi bliscy też będziecie – wystarczy, że klikniesz tutaj i skontaktujesz się z nami.

Spersonalizowane etui dla Sebastiana

 

Otrzymaliśmy zamówienie NA TERAZ od Sebastiana z Polski. Nie byliśmy pewni co było powodem pośpiechu, ale artyści booku potraktowali to jako wyzwanie! Szybki telefon i sprawna komunikacja z Sebastianem umożliwiła nam wykonanie grafiki nawiązującej do jego ulubionego serialu. Zgadniecie który to? 😉 Napisz odpowiedź tutaj, a przy okazji opowiedz nam o swojej spersonalizowanej grafice.

Bieszczady ciekawostki, atrakcje – blog

Największą i absolutnie niepodważalną inspirację dla naszej marki stanowią Bieszczady. Ciekawostki oraz atrakcje, które przedstawiamy na naszym blogu, mają na celu przybliżenie burzliwej historii i wyjątkowej kultury tego regionu wszystkim odwiedzającym naszą stronę. Chcemy zaszczepić w naszych klientach miłość do tej zjawiskowej części naszego kraju, a także rozpalić w nich chęć do jej eksploracji. Już dziś poznaj malownicze połoniny, niespotykane nigdzie indziej zwierzęta i rośliny oraz interesującą kuchnię.

Tajemnice Bieszczad

Odkrywaj wraz z naszym zespołem tajemnice Bieszczad oraz ich najciekawsze legendy i opowieści. Z całą pewnością przytoczone przez nas przypowieści i przekazy zachęcą Cię nie tylko do nawiązania z nami współpracy, ale również do odwiedzenia tego rejonu. Kolejną rzeczą, która przyciąga ludzi w Bieszczady, są znajdujące się tam atrakcje. Blog, który prowadzimy, jest źródłem wszystkich bieżących informacji na temat popularnych destynacji oraz pozwala na poszerzenie swojej wiedzy na temat kultury czy przyrody tych terenów.

Odwiedź nas!

Pragniemy szerzyć misję celebracji dziedzictwa kulturowego. Nie tylko poprzez nasze dzieła, ale również poprzez osobiste spotkania. Zatem zapraszamy do naszego domu rodzinnego - w Bieszczadach. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!