fbpx

 

booku & kobieta

Poznaj świat wzorów inspirowanych codziennością

GRAFIKI

Nieposkromiona siła kobiecości uwieczniona na grafikach.

Oferowane dzieła skupiają się na niezwykle ważnym aspekcie dbania o samą siebie. Zachęcają do troski o własne zdrowie i przypominają jak ważna jest profilaktyka. Część zysków ze sprzedaży grafik przeznaczana jest na organizacje kobiece.

 

Czytaj więcej

Ponadto nasze prace to wyraz ogromnej siły, jaką dysponuje każda z kobiet. Plakaty hołdują ponadczasowym zasadom, z których najważniejsze to: wolność, szacunek oraz jedność w różnorodności. Choć każda z nas jest inna, różnimy się charakterem i wyglądem – wszystkie mamy prawo do wyboru własnej, niezależnej drogi życiowej.

Celem nowoczesnych grafik od booku.pl jest też przypomnienie, by kobiety zawsze stawiały siebie, swoje zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Od równowagi kobiecego ducha, umysłu i ciała zależy bowiem nie tylko spełnienie i poczucie szczęścia samej kobiety, ale również wszystkich osób, które ma ona wokół siebie. Kiedy Ty zadbasz o swoją wewnętrzną moc, będziesz mogła dzielić się nią z najbliższymi. W booku.pl głęboko w to wierzymy, a nasze grafiki są tego kreatywnym wyrazem.

Plakaty do gabinetu lekarskiego

Grafiki związane z poszczególnymi częściami ciała będą idealnym dopełnieniem lekarskich przychodni oraz szpitali. Naścienne dekoracje, które w artystyczny sposób przedstawiają oko to doskonałe plakaty do gabinetu okulistycznego. Dzięki nim panująca w takich wnętrzach atmosfera staje się bardziej przyjazna pacjentowi i zachęca go do regularnych wizyt profilaktycznych. Co równie ważne, część środków z ich sprzedaży wędruje do fundacji zajmujących się pomocą osobom, które dotknięte zostały chorobami narządu wzroku.

 


POSZEWKI

Poduszki folkowe do sypialni, salonu i poczekalni

Wierzymy, że feminizm, obok aktywnej walki o prawa kobiet, polega również na zwiększaniu świadomości związanych ze zdrowiem zagrożeń, które, choć na co dzień ukryte, mogą być bardzo niebezpieczne, jeśli w porę nie zareagujemy. Dekoracje, których sprzedaż prowadzimy, poruszają te trudne społecznie tematy, często uznawane za tabu. Przedstawiające piersi oraz żeńskie narządy płciowe poduszki folkowe ozdobią nie tylko sypialnię czy salon, lecz także kanapę w poczekalni u lekarzy, zajmujących się leczeniem typowo kobiecych schorzeń. Tematem przewodnim poszewek jest przede wszystkim profilaktyka tych dolegliwości.

Czytaj więcej

Naszą ideą jest zachęcenie Cię do świadomej troski o Twoje zdrowie i regularne badanie Twoich stref intymnych. Unikatowa grafika z kobiecym motywem obecna w Twoim domu to znakomity sposób, by przypomnieć Ci o tym, jak ważna jest profilaktyka. Oferując nasze produkty, mamy nadzieję, że przyczynią się one do wzrostu świadomości zdrowotnej kobiet i zachęcą je do regularnych wizyt u lekarza.

 


KOSZULKI

Kobieta jest jak roślina, którą nieustannie należy pielęgnować. Z naszymi grafikami  nigdy nie zapomnisz o dbaniu by żadna nie uschła i wszystkie mogły pnąć się wysoko.