fbpx

 

dzieła artystyczne booku

Poznaj świat wzorów inspirowanych codziennością

OKO

Oczy to jeden z piękniejszych narządów człowieka. Bez nich nie powstałaby nasza firma, dlatego postanowiliśmy uwiecznić jakże ważny dla nas temat tworząc serię grafik. Jeśli dla Ciebie oczy są równie ważne zapraszamy do oglądania i otaczania się naszymi dziełami. 

Nowoczesne grafiki na ścianę do pomieszczeń urządzonych w dowolnym stylu

Z punktu widzenia grafik ściennych z oczami nie ma znaczenia, w jakim stylu przewodnim urządzone zostało pomieszczenie, w którym je zawiesisz, bo dopasują się do każdego z nich. Ożywią wnętrza zaaranżowane w niezwykle popularnym stylu skandynawskim, ocieplą te industrialne, podkreślą charakter tych klasycznych. Będą przyciągać uwagę, intrygować i pobudzać do myślenia.

 

Intrygujące plakaty do gabinetu okulistycznego

Jeżeli urządzasz od podstaw bądź chcesz zmienić wystrój gabinetu okulistycznego, te nowoczesne grafiki na ścianę będą strzałem w dziesiątkę. Nareszcie możesz odejść od schematu, według którego najczęściej zagospodarowywana jest przestrzeń takich pomieszczeń. Zamiast wiejących nudą i chłodem medycznych obrazków, wybierz ich udoskonalone, artystyczne wersje. 

Grafiki ścienne z oczami od booku.pl gwarantują także, że pacjenci odwiedzający gabinet z miejsca poczują się w nim bezpiecznie i komfortowo. Atrakcyjna aranżacja wnętrza odbiegająca od medycznego chłodu pozwala odwiedzającym się rozluźnić i zwiększa zaufanie do samego lekarza, a to przekłada się na częstsze, profilaktyczne wizyty i większą troskę o własne zdrowie.

Ponadto, co z pewnością ucieszy Cię jako specjalistę w tej gałęzi medycyny, ustaloną z góry część dochodu, pochodzącego ze sprzedaży każdego z widocznych tu plakatów do gabinetu okulistycznego, przeznaczamy na działalność fundacji, zajmujących się pomocą osobom niewidomym oraz cierpiącym z powodu chorób oczu o różnym podłożu.

 

Grafiki ścienne z oczami inspirowane bieszczadzkim folklorem

Inspiracją do powstania tak oryginalnych form graficznych stały się Bieszczady, wraz z tamtejszą przyrodą, folklorem oraz kulturowymi tradycjami. Ich autorzy podchodzą do procesu tworzenia z dystansem i odrobiną humoru. Dzieła często mają wydźwięk metaforyczny. Grafiki ścienne z oczami poruszają ważne społecznie tematy, które przedstawiają w niezwykle oryginalny sposób. Tak niebanalne dekoracje są jak skrzętnie oszlifowane diamenty w świecie zdominowanym przez kicz i tandetę. Każdy dodawany do naszej kolekcji plakat spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony miłośników szeroko pojętej sztuki oraz kultury regionu Bieszczad.